برقو متحرک

برقو متحرک

 

معرفی:

ابزارهایی هستند که برای تولید سوراخ های دقیق با اندازه تلرانسی و صافی سطح زیاد هستند.

 توضیحات:

برقو ها از جنس فولاد ابزار سازی و یا فولاد تندبر می سازند برقو ها از دوقسمت تشکیل شده اند قسمت برنده برقو و قسمت دیگر دنباله برقو است و قسمت برنده برقو نیز از دو قسمت تشکیل شده است قسمتی مخروطی برای براده برداری و قسمتی دیگر آن وظیفه هدایت برقو و پرداخت سطح کار را برعهده دارد و تعداد لبه های برقو زوج هستند.

 

۲-برقو متحرک(متغیر):برای جبران اندازه کم شده برقو.بخاطر کند شدن و یا تیز کردن و نیز برای صاف کردن سوراخ های که برقوی با اندازه استاندارد مطابق اندازه سوراخ وجود ندارد از برقو های قابل تنظیم بنام برقوی شیارداریا شکمی یا قابل انبساط استفاده می شوداین برقوها دارای سوراخ مخروطی میانی و درون مخروطی پیچ داری است که با چرخاندن مهره آن در پیشانی برقو با آچار شیارهای بین لبه های برنده باز شده و قطر برقو را مخصوصا در وسط امتداد برقو تا حدی تغییر می دهد.از محاسن این برقو اینست که پس از کند شدن می توان آن ها را مجددا سنگ زده و بکار برد ولی از آنجا که تمام لبه ها در روی بدنه یک استوانه تعبیه شده است اگر یکی از دندانه ها بشکند دیگر قابل استفاده نیستند.

مشخصات:

برقو های متحرک از سایز های ۱۲الی ۸۰میلیمتر.

برقو متحرک

————————————————————-

یک نظر در “برقو متحرک

  • فروردین ۸, ۱۳۹۸ در ۱۵:۵۳
    پیوند یکتا

    I have viewed that good real estate agents all over the place are getting set to FSBO Advertising and marketing. They are realizing that it’s more than simply placing a sign post in the front yard. It’s really in relation to building interactions with these dealers who one of these days will become purchasers. So, if you give your time and efforts to assisting these sellers go it alone – the “Law of Reciprocity” kicks in. Interesting blog post.

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *